Proje

Mall of Istanbul AVM

Kategori

Elektrik Mühendisliği,

Proje Durumu

Tamamlandı

Müşteri

Mall of Istanbul AVM

Proje Tanımı

Mall Of İstanbul 154.457 m² kiralanabilir alanı ve 1,3 milyar TL yatırım bedeliyle en büyük ikinci AVM projesidir.
13 adet dağıtım merkezi ve 26 adet transformatörle en büyük enerji dağıtım merkezine sahip özel bina yatırımı olan MOI projesinde Aktif Marka OG hücreler yer almıştır.
Projenin ana enerji dağıtım, alışveriş merkezi enerji dağıtım ve ofis dağıtım merkezlerinde yer alan 40 adet giriş çıkış hücresi, 40 adet transformatör koruma hücresi, 17 adet ölçü hücresi olmak üzere toplam 97 adet Aktif Marka Orta Gerilim Hücresi Aktif Elektroteknik A.Ş. tarafından üretilmiş ve devreye alınmıştır. Böylece Türkiye’deki en büyük dağıtım merkezine sahip olan ilk özel konut projesi, Aktif Marka OG Hücreleriyle enerjilendirilmiştir. Aynı zamanda ana dağıtım merkezinde 14 adet yükseltici transformatör Aktif Marka nötr topraklama direnci ile koruma altına alınmıştır.
Aktif markası, yüksek kalitesi, kullanıcı dostu ve güven veren tasarımıyla uygulayıcıların ve son kullanıcıların memnuniyetini sağlamıştır.
CESI ve KEMA laboratuarlarından alınmış tip testleriyle Dünya’da 4 farklı kıtada tercih edilen Aktif Marka OG hücrelerinin güvenilir yapısı, bu projede de Torunlar GYO tarafından tecrübe edilmiş ve takip eden projelerinin değişilmez markası olmuştur.
×
img

  İletişime Geç!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye