Proje

Ankara Sanayi Odası 1. (Sincan) OSB

Kategori

Enerji İzlemesi ve Verimlilik,

Proje Durumu

Tamamlandı

Müşteri

Ankara Sanayi Odası

Proje Tanımı

Ankara Sanayi Odası 1. (Sincan) OSB her geçen gün gelişen ve yenilenen enerji piyasasının ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına 10 yıldır olduğu gibi Aktif Mühendislik çözümleri ve ürünleri ile devam etme kararı verdi.
Karar verme aşamasında birçok rakip firma olmasına rağmen; gerek elektrik sayaçlarımızın gelişmiş özellikleri gerek yetkin personelimizin taleplere hızlıca cevap verebilmesi gerekse mevzuata uygun, ileride doğabilecek ihtiyaçlara yönelik geliştirmelere açık yerli üretim yazılımımız tercih edilme sebeplerimiz oldu.

Fiber ağ üzerinde çalışacak projenin önem arz eden noktalarından biri ise, her ay yüksek tüketimli yaklaşık 300 abonenin faal olarak çalıştığı ASO 1. OSB de sanayicilerin hiçbir sıkıntı yaşamadan yeni sisteme geçişi olacaktır.

Proje tamamlandığında ASO 1. OSB tamamı uzaktan (fiber ağ üzerinden) okunan, EN50160 standartlarına göre ölçüm yapan, 31. bileşene kadar harmonik analizi ve THD ölçümü yapabilen, reaktif enerji için cezai durumda olan abonelere SMS ile bildirim yapan, sanayicilerin tüketimlerini WEB üzerinden izleyebildiği son derece gelişmiş bir sisteme sahip olacaktır.

×
img

  İletişime Geç!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye