Proje

İskenderun Forbes AVM

Kategori

Enerji İzlemesi ve Verimlilik,

Proje Durumu

Tamamlandı

Müşteri

Yüksel Mühendislik

Proje Tanımı

Hatay İskenderun’da bulunan İskenderun Forbes AVM projesinin elektrik sayaç otomasyonu projesinde Yüksel Mühendislik yetkilileri Aktif Mühendislik‘e güvendi ve güveni boşa çıkmadı.
Aktif Mühendislik proje ekibi 2 gün gibi kısa bir sürede toplamda 150 mağazanın elektrik sayaç otomasyonunu devreye alma işlemlerini tamamladı ve merkezi iş istasyonundan verileri okuyup raporlanacak halde sistemi son kullanıcıya devretti.
Şebeke tüketimini ve Jeneratör tüketimini ayrı ayrı olarak ölçebilen özel tip (MT174) sayaç ile devreye alınan sistem opsiyonları ile birlikte son kullanıcının göz bebeği olmaya devam ediyor.
Kurulan sistem tüketilen enerjiyi ayrı ayrı ölçebildiği gibi sistemde kullanılan elektrik sayaçlarının çift yönlü ölçüm tekniğiyle elektriksel bağlantı hatalarının da önüne geçerek enerji kayıplarını da önlemiş oluyor.
Sistemin kurulmasından memnun olduğu anlaşılan mağaza personelleri de her ay endeks okuma amaçlı müşterileri yalnız bırakıp yönetim tekniğine eşlik etmediğinden ve sistem sayesinde kendi enerji kontrollerini de kendileri sağladığından oldukça memnun olduklarını belirtmekteler.
×
img

  İletişime Geç!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye